Yeni Çamlıca Su Tesisatçısı

Yeni Çamlıca Su Tesisatçısı


Yeni Çamlıca Su Tesisatçısı


Ortes tesisatın devam eden tesisat faaliyetleri, Ataşehir Yeni Çamlıca mahallesinde Yeni Çamlıca Su Tesisatçısı adıyla bu bölgede de devam ettirilmektedir.  Edindiği mutlu müşteri referansları ve başarılı geçmişi ile Ortes Tesisat, İstanbul'un önde gelen su tesisatı firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Su tesisatı konusunda, alanında uzman profesyonel kadrosuyla 20 yıldır edindiği tecrübeyi Ortes Tesisat; Yeni Çamlıca Su Tesisatçısı adıyla da devam ettirmektedir.


Edindiğimiz başarının ardında şüphesiz ki; müşteri memnuniyeti odaklı ve iş verimliliğini yüksek tutma gayretimiz bulunmaktadır. Müşterilerimiz bizim için hiç bir zaman sadece maddi kazanç kaynağı olmamıştır ve olmayacaktır.  Bu felsefeyle çıktığımız bu yolda, daima müşteri menfaatini ön planda tutarak, yurttaşlık bilinciyle toplumun yararına çalışan bir firma olmayı benimsemekteyiz. Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda sorumluluklarımızın bilinci ile hareket ederek, maksimum fayda sağlanabilmesi için ileri teknolojilerden her zaman yararlanıyoruz. Teknolojik cihazlarımız, doğru yer ve zamanda profesyonel ekibimiz tarafından doğru şekilde kullanılarak, siz değerli müşterilerimizin sorunları en hızlı ve doğru şekilde tarafımızca çözümlenmektedir. 

 

Vizyon


Yeni Çamlıca Su Tesisatçısı,  firmamızın Ataşehir ilçesinin Yeni Çamlıca Mahallesinde faaliyetlerini sürdürdüğü isimlerden biridir. Tüm İstanbul'da olduğu gibi kalitemizi Yeni Çamlıca mahallesinde de tüm titizliğimizle devam ettirmekteyiz. Bu sayede Yeni Çamlıca bölgesinde birçok refenrans işimiz bulunmaktadır. Firmamız 1000'in üzerinde yaptığı referans iş ile, müşterilerine üstün teknoloji, edinilmiş tecrübe ve yüksek malzeme kalitesi sunmaktadır. Yeni Çamlıca Su Tesisatçısı, sadece bu bölge için değil, Ataşehir su tesisatçısı veya Üsküdar Su Tesisatçısı vb. bir çok markamızla İstanbul'un anadolu yakasına ait tüm semtlerine hizmet vermektedir. Ortes Tesisat, özellikle su tesisatı alanında sektörde lider olabilme potansiteline sahiptir. Lider tesisat firmasının gerekliliklerini fazlasıla firmamız taşımaktadır. 


Kaliteli ve Garantili Hizmet

Sektörde lider konuma giden yolda, arkamızda bıraktığımız tüm işleri yüksek teknoloji ve ekibimizin tecrübelerinden faydalanarak yapıyoruz. Bu bağlamda hiç bir zaman yaptığımız tamirat, su tesisat işlerinde müşterilerimiz problem yaşamadı. Kullandığımız nitelikli materyal sayesinde işlerimizin ömrü her daim yüksek olmaktadır. Ancak kaliteli malzeme kullanımımız, teknolojik cihazlarımız ve tecrübeli ekibimize rağmen oluşabilecek her türlü problemde garanti veriyoruz. Zira Su Tesisatçısı Yeni Çamlıca adı veya başka bir markamızın adıyla arkamızda bıraktığımız bazı işlerimize değil, tüm işlerimize güveniyoruz ve garantiliyoruz. Yaşayacağınız her problemde 7/24 sitemizin sağ üst köşesinde bulunan telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir destek alabilirsiniz. Tesisat alanında fikir alışverişi amacı ile olsa bize istediğiniz zaman ulaşarak danışabilirsiniz. Bu bağlamda sektörde edindiğimiz tecrübelerimizi paylaşmaktan mutluluk duyarız.